Тексты свадебных приглашений

www.polina-perri.co.uk

(044) 384 08 01
(067) 535 41 24
с 8.00 до 21.00 без выходных
1st.class.svadba@gmail.com
  • Пригласительные на свадьбу,  свадебные приглашения, пригласительные открытки на свадьбу 1st-Сlass
  • Пригласительные на свадьбу,  свадебные приглашения, пригласительные открытки на свадьбу 1st-Сlass
  • Пригласительные на свадьбу, свадебные приглашения, пригласительные открытки на свадьбу 1st-Сlass
  • Пригласительные на свадьбу, свадебные приглашения, пригласительные открытки на свадьбу 1st-Сlass

Зробити замовлення легко! Вам зовсім не обовязково реєструватися і заповнювати весільні запрошення онлайн, Вам досить подзвонити, і наш персонал з радістю допоможе Вам в оформленні замовлення: надішле заготовки тексту весільних запрошень і допоможе скласти Ваш текст, відправить дизайн з Вашим текстом, погодить адресу і спосіб доставки, і Ви отримаєте весільні запрошення не виходячи з будинку.

Чарівність стилю у всьому: до всіх запрошень на весілля на сайті підібраний комплект в тому ж стилі: це весільні програмки, весільне меню, посадочні (банкетні) картки, подячні листівки, картки з поясненням як проїхати до місця святкування.
Хай гості відчують чарівність Вашого стилю у всьому, - починаючи від весільних запрошень  і закінчуючи подячними картками. Також  їм напевно буде комфортно і приємно ознайомитися з описом проїзду до місця святкування, вивчити весільне меню, почитати весільну програмку і залишити собі на память посадочну картку зі своїм іменем – і все в одному неповторному стилі.


Магазин 1st Class працює по всій Україні. Але весільні запрошення при бажанні можна побачити у таких містах як Київ, Дніпропетровськ, Ужгород, Кременчук.

Елегантні та розкішні запрошення на весілля від дизайн-студії 1st Class представляємо в широкому асортименті. В нашому каталозі Ви можете найти запрошення на весілля та інші аксесуари на будь-який смак, виконані в різноманітних стилях та широкому ціновому діапазоні.


Запрошення на весілля підкреслять Вашу індивідуальність і стануть прикрасою весільного свята.


Пригласительные на свадьбу

Пожалуйста, заполните форму!

Вы ввели неверный e-mail или пароль,
попробуйте снова!

е-mail
пароль